Masáže

Při masáži používám kvalitní oleje české značky Ellinor.

Švédská masáž

Zad a šíje, dolních končetin, celého těla

Jedná se klasickou masáž na ztuhlá záda, bolavé nohy, ale přináší také zklidnění, uvolnění a pocit štěstí. Pokud si masáž dopřejeme pravidelně prospějeme i svému zdraví.

Breussova masáž

Energetická masáž, která podporuje výživu plotének. Masáž se provádí třezalkovým olejem, který proniká zevně do plotének, a tam se vsakuje                    jako voda do houby.                 Skvělou variantou je masáž zkombinovat s masáží šíje.

Reflexní masáž plosky nohy

Působením tlaku na tlakové body, které jsou nejcitlivější na chodidlech. Tato masáž rozproudí energii, která reflexně působí na celé tělo.

Masáž při bolestech hlavy a migréně

Pomalá rytmická masáž šíjového svalstva s lehkým protažením. Následuje zklidňující masáž obličeje. Základní olej používám mandlový nebo slunečnicový a z éterických olejů je vhodná např. levandule lékařská, citrusové oleje, máta peprná, jalovec obecný, meduňka lékařská. 30 min. skvělého uvolnění.

Další masáže

  • Detoxikační masáž chodidel
  • Regenerační masáž rukou

  • Relaxační masáž šíje, obličeje a hlavy 

  • 30 min. 

Masáž horkým olejem

Masáž zad a šíje nebo dolních končetin horkým olejem. Na výběr bez vůně, levandule nebo Ylang-ylang.

Aromaterapeutická masáž

Jemná voňavá masáž, která zregeneruje celé vaše tělo. Do základního oleje se přidává éterický olej dle vašeho výběru. Masíruje se celé tělo včetně obličeje a vlasové pokožky. Na některých částech těla se působí reflexně na vnitřní orgány. Masáž trvá 75 min. 

Těhotenská aromaterapeutická masáž

Jemná voňavá masáž, která zregeneruje celé vaše tělo. Do základního oleje se přidává éterický olej dle vašeho výběru s ohledem na vhodnost v těhotenství. Masíruje se celé tělo včetně obličeje a vlasové pokožky.  Na některých částech těla se působí reflexně na vnitřní orgány. Vynechané jsou části těla, které nejsou vhodné masírovat v těhotenství, proto je masáž bezpečná. V případě rizikového těhotenství nebo jakýchkoliv pochybností doporučuji konzultaci s lékařem! S masáží je vhodné začít až v druhém trimestru a trvá 45 min. 

Dětská aromaterapeutická masáž

Jemná voňavá masáž, která zregeneruje celé tělo dítěte. Do základního oleje se přidává éterický olej dle vašeho výběru s ohledem na věk dítěte. Masíruje se celé tělo včetně obličeje. Na některých částech těla se působí reflexně na vnitřní orgány.  V jakýchkoliv pochybností doporučuji konzultaci s lékařem! S masáží je vhodné kdykoliv a trvá 20 - 30 min. podle věku dítěte.

Kurzy

Můžete začít kdykoliv, nejlépe od narození. Hned po porodu se může začít s částečnou masáží a s kompletní masáží pokračovat ve čtyřech až šesti týdnech života miminka.

Masáž dětí a miminek

jedná o jemnou voňavou masáž celého tělíčka Vašeho miminka, kterou se naučíte a doma ji pravidelně provádíte sama!

Kvalitní přírodní oleje s přidáním vonné esence. Do 6. měsíců se používá pouze základní olej, poté se přidává éterický olejíček.

Jemné tahy po malém tělíčku se naučí každá maminka a bude hýčkat své miminko.

Kurz probíhá 1 x týdně ve čtyřech setkáních, které trvají asi 60 minut podle potřeb miminek a maminek.

Účinky masáže:

* prohlubuje vzájemnou vazbu

* masírované děti méně pláčou a více spí

* uklidňuje

pomáhá při dětských kolikách

zvyšuje odolnost organismu, působí proti zahlenění