Poslední novinky

 

Při masáži miminka používám mandlový, makový nebo meruňkový olej, také můžete zkusit kokosový olej. Vhodné je i bambucké máslo.

Připravila jsem ochutnávku z kurzu masáží miminek, a to masáží bolavého bříška. Tato masáž je vhodná, když miminko trápí novorozenecká kolika. Je dobré tuto krátkou masáž opakovat co nejčastěji během dne. Těchto několik tahů je jednoduchých a určitě je zvládne každá maminka. Každý tah opakujeme třikrát. Nutné je dodržet pravidlo, že masírovat vždy...

Tuto jednoduchou masáž můžete provádět doma i v práci. Trvá pouhých 5-10 minut. Přinese Vám úlevu, pomůže od stresu, předchází zraněním, dodá Vám energii do další práce. Můžete použít oblíbený olej nebo můžete přes oblečení. V této době doporučuji Eukalyptus, Borovici nebo mandarinku. Nezapomeňte sundat řetízeky!

V situaci, která nastala všichni chráníme zdraví všemi možnými prostředky. Jak posílit imunitu? Můj typ je koupel s přidáním mořské soli (pokud doma nemáte, použijte kuchyňkou) a éterických olejů a lehkou automasáží.

Můj první letošní 10km běh a svaly potřebovaly regeneraci. Můj tip: borovicový olej!

Jarní olej

21.03.2019

Jste na jaře unavení? Na bolavé svaly, únavu, zmírnění alergií, depresí.